Ubytování - okres Litoměřice

logo

Hotel SPORT

Zájemcům o ubytování hotel Sport nabízí 28 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny příslušenstvím se sprchou a WC, TV se satelitním příjmem. Pro náročnější klienty jsou zde k dispozici dvě komfortní apartmá s prostornou koupelnou vybavenou rohovou vanou. Služba na recepci nepřetržitě!
Štětí, Družstevní 400
logo

Penzion Dubina

Penzion vám nabízí příjemné a levné ubytování v těsné blízkosti historického centra Litoměřic. Leží na úpatí Dómského pahorku, patřícímu k pozitivněji energeticky působícím místům v Čechách. Rádi uvítáme i vaše pejsky.
Litoměřice, Horní Dubina 276/10
logo

Penzion Na Statku

Chcete strávit dovolenou v příjemném prostředí s domáckou atmosférou? Rezervujte si ubytování Litoměřice, ve stylovém penzionu Na Statku v Chudoslavicích, který poskytuje ideální zázemí především rodinám s dětmi či skupině přátel. Ubytovací kapacita zahrnuje sedm moderně zařízených apartmánů (dvou až sedmilůžkových).
Chudoslavice, Chudoslavice 19
nalezeno: 32
Firmy A B C H P S T U Z
Logo Hotel Sport

Hotel Sport

a
Zájemcům o ubytování hotel Sport nabízí 28 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny příslušenstvím se sprchou a WC, TV se satelitním příjmem. Pro náročnější klienty jsou zde k dispozici dvě komfortní apartmá s prostornou koupelnou vybavenou…
Štětí, Družstevní 400
Logo Penzion JOTIS

Penzion JOTIS

b
Penzion JOTIS se nachází na předměstí Litoměřic zvaném Pokratice přibližně 10 minut od náměstí. Nabízí Vám ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích, dvou třílůžkových a jednom čtyřlůžkovém.
Litoměřice, Pokratická 75
Logo Penzion Dubina

Penzion Dubina

c
Penzion vám nabízí příjemné a levné ubytování v těsné blízkosti historického centra Litoměřic. Leží na úpatí Dómského pahorku, patřícímu k pozitivněji energeticky působícím místům v Čechách. Rádi uvítáme i vaše pejsky.
Litoměřice, Horní Dubina 276/10
Logo Penzion Na Statku

Penzion Na Statku

d
Chcete strávit dovolenou v příjemném prostředí s domáckou atmosférou? Rezervujte si ubytování Litoměřice, ve stylovém penzionu Na Statku v Chudoslavicích, který poskytuje ideální zázemí především rodinám s dětmi či skupině přátel. Ubytovací kapacita…
Chudoslavice, Chudoslavice 19
Logo Privát Trojhora

Privát Trojhora

e
Nabízíme celoroční ubytování v podkroví nového rodinného domu v krásné chráněné krajinné oblasti České středohoří, na samotě u lesa.
Třebušín, Třebušín 84
Logo Hotel Racek

Hotel Racek

f
Rodinný hotel Racek se nachází ve městě Úštěk, 10 minut chůze od historického centra, a nabízí zvukotěsné pokoje s koupelnou, dětské zoo s poníky a kozami i českou kuchyni.
Úštěk, Levínská 134
Logo Pension Prislin

Pension Prislin

g
Nabídka ubytování v prostorných a stylově vybavených apartmánech.
Litoměřice, Na Kocandě 568/12
Logo Penzion restaurace ORÁČ

Penzion restaurace ORÁČ

h
Nabízí ubytování s kapacitou 35 osob, se zahradní restaurací, vinárnou a kongresovým sálem.
Velemín, Oparno 57
Logo Penzion Vědomice

Penzion Vědomice

i

Vědomice, Roudnická 11
Logo Hotel Koruna

Hotel Koruna

j
Kapacita hotelu je 63 lůžek. Pokoje jsou na každém patře jinak vybaveny a cena za ubytování je taková, abychom poskytli každému hostu přesně to, co hledá. Jsou zde tři varianty ubytování.
Roudnice nad Labem, Nám.Jana z Dražic 103
InfoMapa
1 2 3 4 > >>
Klíčová slova pro kategorii Ubytování: Ubytování, ubytovací zařízení, ubytovny, katalog, firem, firmy, kontakty, seznam firem, okres Litoměřice
úvodní strana | seznam serverů o ubytování | přidat nový pension/hotel | upravit svůj pension/hotel | inzerce | všeobecné obchodní podmínky | kontakt | ochrana sobních údajů

ČESKÝ INTERNET s.r.o. © 2010 Marten & Louis, spol. s r.o., ČESKÝ INTERNET s.r.o., Kostelní 942/46, České Budějovice
Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Připomínky a návrhy zasílejte na info@ceskereality.cz.
token: , oasis: _