Ubytování - okres Prachatice

logo

Penzion Chlustov

Nabízíme 1x apartmán pro 4 - 6 osob a 3x apartmán pro 2 - 4 osoby. Apartmány s vlastním sociálním zařízením, parkoviště, hřiště.
Strážný, Strážný-Řasnice 18
logo

Ubytování U Valdeckých

V čistém prostředí horské přírody najdou naši hosté to pravé místo k odpočinku.
Stachy, Zadov 31
logo

Wellness hotel Marlin

Wellness hotel Marlin je rodinný podnik. Nabízí speciality z čerstvých ryb, zvěřiny a českou kuchyni a luxusní ubytování. Toto ubytování je zajištěno ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích a celková ubytovací kapacita hotelu je 36 osob.Hotel Marlin se nachází na pravé straně přehrady Lipna v obci Nová Pec, jen 3 Km od hlavní silnice Český Krumlov - Volary. Wellness hotel Marlin je otevřen jak v létě, tak i v zimě.
Nová Pec, Nové Chalupy 1
logo

Apartmán Kvilda

Ráno čerstvé a voňavé pečivo z vedlejší pekárny, odpoledne dortíky z cukrárny naproti a večer na pivko ze sousedního minipivovaru. K tomu samozřejmě ta nádherná příroda všude kolem a Vy.U nás na Kvildě se ubytujete a vše si vychutnáte z prostředí skvělého, kompletně nově vybaveného a NEKUŘÁCKÉHO apartmánu (TV / DVD / Wifi internet / velké postele).
Kvilda, 126
nalezeno: 203
Firmy A B C D E G H I J K L M N P R S T U V W
Logo Penzion Alma

Penzion Alma

a
Penzion Alma se nachází na okraji malebné šumavské obce Nová Pec, na samém začátku Lipenské přehrady, v místech kde úchvatné meandry řeky Vltavy pozvolna přecházejí v jezero.
Nová Pec, Nová Pec-Dlouhý Bor 19
Logo Penzion Vozzyk

Penzion Vozzyk

b
Ubytování v rodinném penzionu s celoročním provozem. Nabízíme apartmány a 2, 3 a 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.
Nové Hutě, Nové Hutě 6
Logo Pension Klose

Pension Klose

c
Naše penziony jsou umístěny ve velmi klidném prostředí na jižním svahu Boubína, ve výšce 1000 m n.m. v jedné z nejhezčích částí Šumavy. Hostům nabízíme příjemné ubytování v penzionech, každý pokoj s balkonem nebo terasou, velkou společenskou místnost s…
Kubova Huť, Kubova Huť 1
Logo Ubytování U Valdeckých

Ubytování U Valdeckých

d
V čistém prostředí horské přírody najdou naši hosté to pravé místo k odpočinku.
Stachy, Zadov 31
Logo Wellness Hotel Marlin

Wellness Hotel Marlin

e
Wellness hotel Marlin je rodinný podnik. Nabízí speciality z čerstvých ryb, zvěřiny a českou kuchyni a luxusní ubytování. Toto ubytování je zajištěno ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích a celková ubytovací kapacita hotelu je 36 osob.Hotel Marlin se nachází na…
Nová Pec, Nové Chalupy 1
Logo Chata Churáňov

Chata Churáňov

f
Rodinný penzion nabízející ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a výbornou domácí kuchyní.
Stachy, Zadov 157
Logo Hotel Rychta

Hotel Rychta

g
Hotel nabízí ubytování v 19 pokojích včetně 2 apartmá v historické části města. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, TV/SAT, internetem. Pivnice, restaurace, bar. Parkování v uzamčeném dvoře. Cyklo trasy, tenis, vyjížďky na koních. Půjčení kol.
Netolice, Staré město 131
Logo Pension Barbora

Pension Barbora

h
Nabídka ubytování ve čtyřech apartmánech.
Nová Pec, Bělá 22
Logo Penzion Chlustov

Penzion Chlustov

i
Nabízíme 1x apartmán pro 4 - 6 osob a 3x apartmán pro 2 - 4 osoby. Apartmány s vlastním sociálním zařízením, parkoviště, hřiště.
Strážný, Strážný-Řasnice 18
Logo Horská chata U Lanovky

Horská chata U Lanovky

j
Penzion nabízí ubytování na Šumavě středisko Churáňov a Zadov. Celoroční provoz, 2-5 lůžkové pokoje s vlastním sociál. zařízením, apartmány, parkoviště.Možnost stravování, venkovní terasa s grilem.Vhodné pro rodinnou dovolenou i firemní akci.
Stachy, Zadov 168
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Klíčová slova pro kategorii Ubytování: Ubytování, ubytovací zařízení, ubytovny, katalog, firem, firmy, kontakty, seznam firem, okres Prachatice
úvodní strana | seznam serverů o ubytování | přidat nový pension/hotel | upravit svůj pension/hotel | inzerce | všeobecné obchodní podmínky | kontakt | ochrana sobních údajů

ČESKÝ INTERNET s.r.o. © 2010 Marten & Louis, spol. s r.o., ČESKÝ INTERNET s.r.o., Kostelní 942/46, České Budějovice
Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Připomínky a návrhy zasílejte na info@ceskereality.cz.
token: , oasis: _